Renkli Yün İpten Sarkaç Süs Yapmak

Renkli Yün İpten Sarkaç Süs Yapmak

Renkli yün ipten sarkaç süs yapmak isterseniz bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde çok kolay bir şekilde sizde evinize sarkaç süsler yapabilirsiniz. Sarkaç süs çalışmaları evi her zaman güzelleştirmektedir. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları yapabilmek için malzemeler ise şöyle ;

  • balon.
  • renkli yün ip.
  • yapıştırıcı.
  • makas.

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra yapmanız gereken işlemler ise şöyle ; ilk etapta balonu şişirip yapacağınız boyutta üzerini yapıştırıcı sürmekle başlayabilirsiniz. Daha sonra renkli yün ipi balonun üzerine sürdüğünüz yapıştırıcı sayesinde sarma işlemi yapmanız gerekiyor. Aralıklı olarak sarmanız daha güzel bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır.

Balonun üzerine sardığınız iplerle sarkaç süs çalışmasını tamamladıktan sonra çocukların odasına asabilirsiniz. Yada oturduğunuz odanın bir köşesine asabilirsiniz. 3/4 farklı renkten bu çalışmayı yaparak evinize muhteşem bir görüntü sağlayabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sürekli olarak sitemizde kendin yap ve dekorasyon  bölümlerinde paylaşıyorum. Böyle çalışmalar yaparak evinize ek kazanç da elde edebilirsiniz. Para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmaları farklı boyutlarda yaparak kolaylıkla satabilirler.

renkli-yun-ipten-sarkac-sus-yapmak

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı eviniz için mutlaka yapmalısınız. Çocukların odasına da kullanacağınız bu güzel çalışma ile değişik görüntülere de ulaşabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp içerisine lamba koyarak sarkaç lamba çalışmaları da yapıyorlar. O şekilde çalışmaları bulduğumda tekrar size bu başlık altından paylaşacağım. Sarkaç süs yapılışı ile ilgili bu yazımın sonunda karşınıza benzer çalışmalar da çıkacak. O paylaştığım çalışmaları da incelemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

source : https://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Renkli Yün İpten Sarkaç Süs Yapmak için yorumda bulun

    Renkli Yün İpten Sarkaç Süs Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Renkli Yün İpten Sarkaç Süs Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.