ANLATIMLI KOLAY EJDERHA ÇİZİMİ

Anlatımlı kolay ejderha çizimini arıyordum ve sonunda buldum. Çok güzel ve eğlenceli bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Benzer çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaştığımı söyleyebilirim.

Hatta bu yazımın hemen altında benzer birçok hayvan çizim örneklerine ulaşabilirsiniz. Anlatımlı kolay ejderha çizmek için paylaştığım resimli anlatımda kare kare ne yapmanız gerektiği anlatılmış.

Bu sayede aşamalarını tamamladıktan sonra boyama kitabı olarak da çocuklarınıza bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı kolay ejderha çizimlerini yine buldukça sizler için farklı olanlarını araştırıp paylaşmaya da devam edeceğim. Şimdi sizleri resimli anlatımı ile kolay ejderha çizimi çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-kolay-ejderha-cizimi

source

 

ÖĞRETİCİ KOLAY HAYVAN ÇİZİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kolay hayvan çizmek, hayvan çizmek ve hayvan nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir