ANLATIMLI KOLAY KUŞ ÇİZİMİ

Anlatımlı kolay kuş çizimi sayesinde sizde adımları uygulayarak kara kalemle veya renklisini yapabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte yapacağınız bu güzel çalışma sayesinde hem kolay kuş çizmeyi onlara öğreteceksiniz.

Kolay kuş çizimi ile ilgili daha önce de benzer birçok çalışma paylaşmıştım. Sitemizde bol bol onlara da ulaşabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları sürekli olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Anlatımlı resim çizim sayfalarına ulaşacağınız sitemizde kolay hayvan çizimleriyle ilgili oldukça fazla sayıda içeriğe ulaşabilirsiniz.

 
 

Evde kolay yapılan çalışmalar ve resim çizim çalışmalarını yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Anlatımlı kolay kuş çizimi için paylaştığım resimli anlatım ise şöyle ;

anlatimli-kolay-kus-cizimi

source

 

KOLAY KÖPEK BALIĞI ÇİZİMİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı köpek balığı çizmek, basit köpek balığı nasıl çizilir ve kolay köpek balığı çizmek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir