Evde Kolay Çizgi Film Karakterleri Boyama Sayfası

Evde Kolay Çizgi Film Karakterleri Boyama Sayfası

Resim boyama sayfasına ekleyeceğim bu yazımdaki resimleri bilgisayarınızın yazıcısından A4 kağıdına çıktı alabilir ve çocuklarınıza boyama sayfaları oluşturabilirsiniz. Evde kolay çizgi film karakterleri boyama resimleri paylaşacağım bu yazımda sizlere tam tamına 20 adet çizgi film karakteri paylaşacağım.

 
 

İsimlerini şimdi tek tek yazamıyorum ama ilerleyen günlerde tüm karakterlere özel tek çalışmalar da paylaşacağım. Şimdilik sizlere farklı çizgi filmlerde meşhur karakterlerin boyama resimlerini paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum. Evde kolay çizgi film karakterleri boyama şablonları ise şöyle ;

 

Evde Kolay İpten Oyuncak Bebek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde ipten bebek oyuncak yapılışı, evde ipten kolay oyuncak bebek yapılışı ve evde ipten oyuncak bebek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir