ÖĞRETİCİ KOLAY HAYVAN ÇİZİMLERİ

Resimli anlatımını paylaştığım çalışma da kolay öğretici hayvan çizim çalışması paylaştım. Adım adım kolay hayvan çizimleri sayesinde nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Çocuklarınıza kolay hayvan çizim resimleri arıyorsanız, diğer çalışmalara da hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz.

Öğretici kolay hayvan çizimlerini buldukça yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Paylaştığım anlatımlı resimde aşamalar sırasıyla gösteriliyor.

Yapmanız gereken izleyip, aynısını önce kendiniz sonra nasıl yapıldığını kavrayınca çocuklarınıza yaptırmak. Çocukların el becerilerini de geliştirmede yardımcı olan bu güzel çalışmaları ben çok beğeniyorum. Şimdi sizleri öğretici kolay hayvan resimleri çizmek için ders niteliğindeki çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

ogretici-kolay-hayvan-cizimleri

source

 

ANLATIMLI KOLAY BAYKUŞ ÇİZİMİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı baykuş çizimi, anlatımlı baykuş çizmek ve baykuş adım adım çizmek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir