Rakam Boyama

Rakam Boyama

Çocuklar için bölümümüz için ekleyeceğimiz bu yazımızda rakam boyama resimleri paylaşacağız. Rakamlar boyandıktan sonra ortaya neler çıktığını gördüğünüzde şaşıracaksınız.

 
   

Peçeteden Karanfil Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. peçeteden çiçek nasıl yapılır, peçeteden çiçek yapılışı ve peçeteden çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Sinem OFLAZ diyor ki:

    çocuğum için rakam boyama sayfaları arıyordum çok teşekkür ediyorum bu güzel çalışma için saolun. bu arada siteniz çok faydalı herşeyi paylaşıyorsunuz tekrar teşekkürler.

  2. Otomobilim Benim diyor ki:

    Şu an Eskişehir’de stajyerim. Bu kağıtları sınıflarımda kullanacağım. Eminim kendi öğrencilerim de bu etkinlikleri çok ama çok beğenecek. Paylaştığınız için teşekkür ederim :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir