Yeni Astroboy Boyama Sayfaları

Yeni Astroboy Boyama Sayfaları

Çocuklar için çizgi film karakterleri boyama resimlerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere yeni astroboy boyama sayfalarını bulacaksınız. Astroboy boyama resimleri sayesinde çocuklarınıza yazıcıdan çıktı alarak boyama kitabı yapabilirsiniz. Bir önceki resim boyama paylaşımım asterix oburix boyama resimleri idi. Bu yazımda ise yine çocukların sevgilisi Astroboy boyama sayfalarını paylaştım. Boyama resimlerini seven çocuklarınız için sitemizde yer alan resim boyama bölümünde birçok örnek boyama sayfalarını bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda karşınıza benzer boyama resim örnekleri çıkacaktır.

 
 

Çocuklar için kategorisinde de paylaştığım boyama resim örneklerine mutlaka göz atmalısınız. Çocuklara evde eğlenceli vakit geçirecek oyuncak yapımı ve nasıl çizilir gibi çalışmaları da sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Resim çizimi için kolay çizim teknikleri ve noktalı resim çizimi gibi örnek çalışmalara da sitemizde ulaşabilmeniz mümkün. Üyelik gerektirmeyen sitemiz sayesinde her içeriğe anında ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri astroboy karakter boyama resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

Daha farklı resim boyama sayfaları için sitemizdeki resim boyama bölümüne giriş yapmanız yeterlidir. Benzer boyama sayfalarını inceleyerek onları da çocuklarınız için boyama kitabı haline getirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.coloring-pages-kids.com/coloring-pages/cartoon-character-coloring-pages/astro-boy-coloring-pages/astro-boy-coloring-pages-gallery.php

 

Yeni Anlatımlı Kafes Örneği Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kafes örneği, anlatımlı kafes örneği yapmak ve evde kafes örneği yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir