Rulodan Baykuş Yapımı Resimli Anlatım

1x1.trans

Karton rulodan maket baykuş

Maket yapmak isteyenlerdenseniz önerdiğim güzel ve keyif verici bir çalışma arkadaşlar. Çocuklarınızla birlikte keyifli zaman geçirmek istiyorsanız? bu projeyi bir boşlukta mutlaka deneyin derim. Yapımı çok kolay ve eğlenceli.

Karton ruloyla maket baykuş yapacağız. Yapımı gerçekten çok kolay ve sadece el marifeti ile çok kısa sürede maket baykuş modeli ortaya çıkarabileceksiniz. Çocuklarınızla yapın diyorum çünkü mutlu olsunlar ve sizinle keyifli geçen bir anıları olsun istiyorum.

Yapılışında bir takım malzemelere ihtiyaç duyacaksınız. Bu malzemeler öyle zor bulunan cinsten de değil ; karton rulo, boya, makas, yapışkan ve birazcık sevginizi katacaksınız. İnanın bana bittikten sonra ortaya çok renkli ve cıvıl cıvıl anların yaşandığı mutlu bir kare çıkacak.

rulodan-baykus-yapimi

rulodan-baykus-yapimi2

rulodan-baykus-yapimi3


rulodan-baykus-yapimi4

rulodan-baykus-yapimi5

rulodan-baykus-yapimi6

rulodan-baykus-yapimi7

Kartondan maket baykuş yaparak evde minyatür süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Yada çocuk odasına oyuncak olarak süs amaçlı kullanabilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışmayı resimli aşamaları inceleyerek kolayca öğrenip yapabilirsiniz.

Kartondan maket nasıl yaparım diyenlere de paylaşırsanız mutlu oluruz. Bu tür güzel karton işleri ve okul öncesi çalışmaları sitemizde fazla fazla paylaşmıştık. Onları da incelerseniz sevinirim.

Değişik maket oyuncak yapımı ve baykuş resim boyama gibi değişik ilginç çocukların seveceği çalışmalara da ulaşacaksınız arkadaşlar. Sizlerin de böyle güzel çalışmalarınız varsa bize göndermenizi ister ve mutlu oluruz. Şimdilik bu güzel çalışma ile baş başa kalın ve kolay gelsin dileklerimizle arkadaşlar güle güle.

Saman İp İle Minyatür Sepet Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*