Rulodan Baykuş Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Rulodan Baykuş Yapımı Resimli Anlatım

Şirin bir çalışma ile yine karşınızdayız. Bu çalışmada size gerekli olan ruloyu, bitmiş tuvalet kağıtlarından da sağlayabilirsiniz. Kartondan baykuş maketi yapabilir veya tuvalet kağıdı rulosundan baykuş yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmadaki gibi sizde renklendirerek maket baykuş oyuncak çalışmasını çocuklarınıza yapabilirsiniz.

Hatta çocuklarınızın odasına sarkaç süs olarak da yapabilirsiniz. Okul öncesi kartondan oyuncak yapmak gibi birçok güzel çalışmanın detaylı anlatımını sitemizde bulabilirsiniz.

Çocuklarınızın eğitimine önem veriyorsanız, bu güzel oyuncak çalışmalarını onlar küçükken onları eğlendirerek yapabilirsiniz. Öğretebilir ve onlarla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Kolay gelsin.

rulodan-baykus-yapimi

rulodan-baykus-yapimi2

rulodan-baykus-yapimi3

 

 

rulodan-baykus-yapimi4

rulodan-baykus-yapimi5

rulodan-baykus-yapimi6

rulodan-baykus-yapimi7

Eule von der Rolle – owl from the roll – hibou du rouleau – gufo dal rotolo – ugle fra rullen – búho del rollo

 

Daha önce paylaştığımız Saman İp İle Minyatür Sepet Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir