ANLATIMLI ÖRGÜ KURDELE SAÇ MODELİ YAPMAK

Evde kolay yapılan saç modellerine ek olarak bu yazımda anlatımlı örgü kurdele saç modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay yapılan saç modeli olarak bu güzel modeli yapmayı anlatımlı resimlerden kısa sürede öğrenebilir ve yapabilirsiniz.

Yaptığınız kurdele örgü saç modelini çeşitli etkinliklerde, eğlencelerde veya düğün dernek gibi yerlere giderken yapabilirsiniz. Farklı saç modeliniz ile herkesi şaşırtabilirsiniz.

Farklı deneyimler yaşamak istiyorsanız bu güzel saç modelini yapmayı deneyebilirsiniz. Eğer evde yapamazsanız bile kuaförünüze göstermeniz yeterli olacaktır.

Resimli anlatımdaki adımları takip ederek, kısa sürede kurdele saç modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde kolay bir şekilde kendinize veya birisine yapabilirsiniz.

 
 

Değişik bir kurdele saç örgüsü olduğunu söyleyebilirim. Şekil olarak kurdeleye benzese de farklı bir ismi de olabilir. Bilenler yazının altına yorum yazabilirler. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-orgu-kurdele-sac-modeli-yapmak

 

EVDE KOLAY DALGALI SAÇ NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı dalgalı saç yapımı, anlatımlı kolay dalgalı saç yapımı ve basit dalgalı saç yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir