ANLATIMLI YÜKSEK AT KUYRUĞU SAÇ MODELİ YAPMAK

Evde kolay yapılan saç modellerine bir yenisini daha ekliyoruz. Bu yazımda sizlere anlatımlı yüksek at kuyruğu saç modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları uygulayarak sizde bu güzel yüksek at kuyruğu saç örgüsünü yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde kolay yapabileceğiniz bu modeli sevgilinizle buluşurken yapabilirsiniz.

Düğün, davet veya değişik eğlenceli etkinliklerde de bu güzel at kuyruğu saç modelini yapabilirsiniz. Hatta bu at kuyruk saç modelini spor yaparken de kullanabilirsiniz.

Çünkü sizi rahatsız etmez ve her türlü işinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Uzun saçınız varsa ve değişik saç modeli yapmak istiyorsanız bu güzel çalışmayı mutlaka uygulamalısınız.

Kuaförünüz de aynısını size yapabilir. Anlatımlı yüksek at kuyruğu saç modeli yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

anlatimli-yuksek-at-kuyrugu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6740.html

 

EVDE KOLAY YARI DALGALI SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2017 saç modelleri bul, anlatımlı yarı dalgalı saç modeli ve anlatımlı yeni saç modeli yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir