BREZİLYA SAÇ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

Evde Brezilya saç örgü modeli yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kuaförünüze gösterip aynı modeli kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Resimli anlatım çok açıklayıcı olduğu için evde annenize veya kızınıza da bu güzel çalışmayı yapabilir yada yaptırabilirsiniz. Brezilya modeli saç örgüsü yapmak için benzer paylaşımlar yapmamıştım.

Fakat saç modelleri kategorisinde birçok değişik yeni saç modeli örneklerine ulaşabilirsiniz. Yapımını anlatan resimli anlatım ve anlatımlı videolara ulaşabileceğiniz gibi kısa sürede sizde aynısından yapabilirsiniz.

Brezilya saç örgü modeli yapmak için adım adım tariften yararlanabilir ve bu güzel değişik saç örgü modelini sizde kendinize yada sevdiğiniz birisine uygulayabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri evde kolay yapacağınız Brezilya saç örgüsü modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

brezilya-sac-orgu-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6846.html

 

VİDEO ANLATIMLI POPCORN MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay popcorn örneği yap, kolay popcorn örnekleri ve popcorn motif öğren hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir