EVDE BURGU SAÇ MODELİ KOLAY ANLATIMI

Evde burgu saç modeli kolay anlatımını paylaştığım bu güzel çalışmadaki resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel burgu saç modelini yapabilirsiniz.

Evde kolay saç örgüsü yapmak için sitemizde yer alan ” Saç modelleri ” kategorisindeki diğer çalışmalardan yararlanabilirsiniz.

Evde burgu saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar basit anlatımlarla verilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki gibi aşamaları birisine yaptırmak veya birisine bu güzel çalışmayı örnek olarak yapmak.

İnanın tamamlandığında çok güzel bir saç modelinin ortaya çıktığını görebilirsiniz. Eğer kendinize yaptırmak isterseniz, kuaförünüze bu güzel saç örneğini göstererek aynısından istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Kısa sürede aynısını yaptırabilirsiniz. Burgu saç modeli veya benzer örgü saç modellerini sitemizde sürekli paylaşmaya çalışıyorum.

 
 

Hemen bu yazımın altında benzer saç modellerine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımı ile birlikte baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-burgu-sac-modeli-kolay-anlatimi

source : http://www.repiny.com/pin-6845.html

 

BREZİLYA SAÇ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. brezilya saç modeli yapmak, brezilya saç örgüsü yapmak ve brezilya saçı nasıl örülür hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir