Evde Kolay 15 Saniyede Örgülü Yüksek Topuz Saç Modeli Yapımı

Evde Kolay 15 Saniyede Örgülü Yüksek Topuz Saç Modeli Yapımı

Saç modelleri ile ilgili yazılarıma epey bir ara vermiştim. Bu yazımdan başlayarak sizlere en güzel saç modelleri ve yapılışları ile ilgili pratik bilgiler ve anlatımlar paylaşacağım. Bu yazımda sizlere çok kısa bir çalışma paylaşacağım. Evde pratik bir şekilde dışarı çıkarken hemen yapabileceğiniz bir saç modeli paylaşacağım.

Evde kolay bir şekilde 15 saniyede örgülü yüksek topuz saç modeli yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı videoyu izleyerek, sizde evden dışarı çıkarken pratik bir şekilde bu modeli yapabilirsiniz. Kısa sürede öğreneceğiniz bu model ile 15 saniyede örgülü yüksek topuz saç modeli yapabileceksiniz.

15-saniyede-orgulu-yuksek-topuz-sac-yapimi

 
 

 

 

 

Evde Kolay Nohut Örgü Modeli Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay nohut örgü modeli öğrenme, evde kolay nohut örgü modeli yapımı ve nohut örgü modeli nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir