Evde Kolay 5 Adımda Balerin Topuzu Saç Modeli Yapımı

Evde Kolay 5 Adımda Balerin Topuzu Saç Modeli Yapımı

Evde kolay saç modeli yapımı ile ilgili paylaşımlarıma kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir saç modeli yapımı ile ilgili çalışma paylaşacağım. Evde kolay 5 adımda balerin topuzu yapabilmenizi gösterecek anlatımlı resimden yararlanabilirsiniz. Diğer güzel saç modelleri ile ilgili çalışmaları saç modelleri kategorisinde bulabilirsiniz. Evde kolay saç modeli yapımı ile ilgili sitemizdeki diğer çalışmalara mutlaka göz atmalısınız. Bu yazımda sizlere balerin topuzu yapılışı ile ilgili paylaştığım anlatımlı resimden yararlanarak, kolay bir şekilde evde bu saç modelini yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde 5 adımda balerin topuzu yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-5-adimda-balerin-topuzu-yapimi

Frisur – hair style – coiffure

 

Yüz Tipinize Göre Gözlük Seçimi 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 gözlük seçimi, Choisissez des lunettes ve choose glasses hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir