EVDE KOLAY DENİZ DALGASI SAÇ MODELİ YAPMAK

Evde kolay deniz dalgası saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel saç modelini kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz.

Daha önce de deniz dalgası saç modeline benzer birçok çalışma paylaşmıştım. Deniz dalgası saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adımlar tek tek gösterilmiş.

Aynısını yapamazsanız şayet her zaman gittiğiniz kuaförünüze bu güzel saç modelini göstermeniz yeterli olacaktır. Kısa sürede bu güzel deniz dalgası saç modelini size uygulayacaklardır.

Yapımının kolay olduğunu söyleyebilirim. Evde kendinize veya kız çocuklarınıza yapabilirsiniz. Düğün, eğlence veya nişan türü etkinliklere uygun bir saç modeli olduğunu söyleyebilirim. Evde kolay deniz dalgası saçı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-deniz-dalgasi-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6739.html

 

ANLATIMLI ÖRGÜ BOYUNLUK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü boyunluk, evde kolay örgü boyunluk nasıl yapılır ve evde kolay örgüden boyunluk yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir