EVDE KOLAY FRANSIZ ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK

Evde kolay fransız örgü saç modeli yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok kolay bir şekilde örnekteki saç modelini yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde kolay yapılan saç örgü modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışma fransız saç örgüsü diye geçiyor. Sizde bu güzel fransız saç örgü modelini yapmayı öğrenebilirsiniz.

Günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz. Okula giderken, düğün, dernek veya eğlenceli etkinliklere giderken bu güzel saç modelini yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde basit fransız örgü saç modeli yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde kolay yapılışını hemen öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri kolay yapılan fransız saç örgü modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-fransiz-orgu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6773.html

 

EVDE KOLAY ÇİFT ÖRGÜLÜ SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2017 saç modelleri, çift örgülü saç modeli ve evde kolay örgü saç modeli yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir