Evde Kolay İkili Balık Sırtı Saç Modeli Yapımı

Evde Kolay İkili Balık Sırtı Saç Modeli Yapımı

Çocuklara çok güzel giden bu güzel modeli sizlerle de paylaşmak istiyorum. Evde kolay ikili balık sırtı saç modeli yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışmayı izleyerek, sizde evinizde kız çocuklarınızın saçlarını bu şeklide kolayca yapabilirsiniz. Okula giderken veya oyun oynayacakları zaman bu güzel saç modelini yapabilirsiniz. Evde kolay ikili balık sırtı yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-ikili-balik-sirti-modeli-yapimi

 

Evde Fıstık Kabuğundan Minyatür Ağaç Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde fıstık kabuğundan minyatür ağaç yapılışı, evde fıstık kabukları ile minyatür ağaç süs yapılışı ve evde fıstık kabuklarından minyatür ağaç yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir