EVDE KOLAY KIVIRCIK SAÇ MODELİ YAPMAK

Evde herhangi bir araç olmaksızın saçlarınızı kıvrım kıvrım yapabilirsiniz. Evde kolay kıvırcık saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş. Anlatımdaki bayan gerçekten güzel anlatmış.

Mimikleri ile de ne yapmanız gerektiğini belirten bayanın yaptığı bu güzel kıvırcık saç örgüsü sizde kısa sürede evde yapabilirsiniz. Evde basit bir şekilde kıvırma tekniği ile saçınızı büklüm büklüm yapabilirsiniz.

Evde kolay büklüm saç modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmaları sürekli olarak anlatımlı bir şekilde paylaşıyorum.

Saç modelleri kategorisinde benzer birçok değişik çalışmaya ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışmanın resimli örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-kivircik-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6789.html

 

VİDEO ANLATIMLI BEREYE TIĞ İŞİ ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi çiçek motifi, anlatımlı tığ işi motif nasıl yapılır ve evde kolay nasıl tığ işi çiçek motifi yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir