Evde Kolay Örgülü Tepe Topuz Modeli Yapımı

Evde Kolay Örgülü Tepe Topuz Modeli Yapımı

Saç modelleri paylaşımlarına devam ediyorum. Bu yazımda da yine önceki yazımda olduğu gibi saç modeli olarak kısa sürede yapılan modellerin anlatımlı videolarını paylaşmaya devam ediyorum.

Evde kolay bir şekilde örgülü tepe topuz modeli yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu yazımdaki çalışmayı izledikten sonra, sizde evde kısa sürede hızlı bir şekilde kolay örgülü tepe topuz modelini yapabileceksiniz. Evde kolay örgülü tepe topuz modeli yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-orgulu-tepe-topuzu-yapimi

 

Evde Kolay 15 Saniyede Örgülü Yüksek Topuz Saç Modeli Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde 15 saniyede örgülü topuz modeli yapımı, evde kolay örgülü yüksek topuz nasıl yapılır ve evde yüksek topuz modeli yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. sevinç tezer diyor ki:

    izledim uyguluyorum çok sağoolun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir