Evde Kolay Topuz Saç Modeli Yapmak

Bu yazımda sizlere uzun zamandır ara verdiğim yeni saç modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolay bir şekilde sizde topuz saç modeli yapmayı öğrenebilirsiniz.

Düğün, nişan veya özel bir gün için saçınızı topuz yapması için kuaförlere dünyanın parasını vermek yerine, kendi kendinize saçınızı toplayabilir ve topuz saç modeli yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu çalışmayı öncelikle bir arkadaşınızda deneyebilir veya kendi kendinize de uygulayabilirsiniz. Sitemizde bulunan saç modelleri bölümünde daha değişik ve farklı saç modeli yapmak için anlatımlı birçok çalışma bulunuyor.

Yine bu yazımın hemen altında da karşınıza yeni saç modeli yapmak için resimli birçok anlatım çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyoruz. Şimdi sizleri evde kolay topuz saç modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-topuz-sac-modeli-yapmak

source : http://hercanvas.com/how-to-make-a-sock-bun-20-different-styles/

 

Evde Sarı Boncuktan Kolye Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuktan basit kolye yap, boncuktan kolay kolye yap ve boncuktan kolye anlatımlı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir