EVDE KOLAY YAPILAN SAÇ MODELLERİ

Evde kolay yapılan saç modellerini gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım. Bu yazımda ki paylaştığım kendin yap çalışmasında evde günlük hayatınızda kullanabileceğiniz birkaç modelin resimli anlatımını paylaştım.

Kolay yapabileceğinizi düşünüyorum. Sitemizde yer alan saç modelleri kategorisinde farklı modellere de ulaşacağınızı belirtmek isterim.

Evde kolay yapılan yeni saç modelleri olarak paylaştığım resimli anlatımda birkaç farklı model ve örnek kare kare gösterilmiş. Yapımı detaylı gösterilmemiş.

Ancak tam olarak ne yapacağınız ve nasıl bir model yapacağınız detaylı bir şekilde paylaşılmış. Evde kolay bir şekilde bu güzel saç modellerini yapabilirsiniz.

Spor yaparken ihtiyacınız olan saç modelini yine bu resimli anlatımdaki örneklerden yararlanarak yapabilirsiniz. Yapamadığınız saç modeli için size önerim kuaförünüze resimli anlatımı göstermeniz yeterli olacaktır.

 
 

Aynısını size kısa sürede yapacaktır. Şimdi sizlere yeni 2017 saç modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-yapilan-sac-modelleri

source : http://www.repiny.com/pin-6719.html

 

VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ KİRAZ ANAHTARLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü anahtarlık yapımı, örgüden anahtarlık yapımı ve örgüden kiraz anahtarlığı yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir