EVDE KOLAY YARI DALGALI SAÇ MODELİ YAPMAK

Evde kolay yarı dalgalı saç modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde günlük hayatınızda veya bir eğlenceye giderken bu güzel modeli yapmayı düşünebilirsiniz.

Yeni saç modellerini ve yapılışını gösteren çalışmaları gördükçe sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da paylaştığım çalışmanın yine resimli anlatımı bulunuyor.

Kolay bir şekilde sizde evde zorlanmadan aynı saç modelini kısa sürede yapabilirsiniz. Yapamasanız bile kuaförünüze göstermeniz yeterli olacaktır. Kısa sürede size bu güzel yarı dalgalı saç modelini yapacaktır.

Hem her türlü elbisenin üzerine güzel duracak bir modeldir. Hem de yapımı kolay gözüküyor. Benzer dalgalı saç modellerini hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Saç modelleri kategorisine de göz atmayı unutmayın. Şimdi sizleri evde kolay yapılan yarı dalgalı saç modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-yari-dalgali-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6756.html

 

VİDEO ANLATIMLI BAYAN BERE ŞAPKA YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü bere yapımı, anlatımlı örgü şapka yapılışı ve bayan bere şapka yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir