GÜNLÜK KOLAY ÖRGÜ ÖĞRENCİ SAÇI YAPMAK

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve özellikle de okula giden genç kızlarımızın yapacağı güzel bir saç modelinin yapılışını paylaştım.

Günlük kolay örgü öğrenci saçı yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evde kısa sürede bu modeli yapıp, günlük işlerinize yeni saç modeliniz ile devam edebilirsiniz.

Okul saç modelleri olarak daha önce de benzer birçok yeni öğrenci saç modellerinin yapımını gösteren anlatımlar paylaşmıştım. Hatta bu yazımın hemen altında onlar karşınıza mutlaka çıkacaktır.

Günlük kolay örgü öğrenci saçı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda detaylı bir şekilde saç örgüsünü nasıl yapacağınız ve nasıl topuz haline getireceğiniz anlatılmış.

 
 

Tek başınıza yapamasanız bile bir arkadaşınıza yaptırabilirsiniz. Şimdi sizleri evde günlük kolay örgü öğrenci saç modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

gunluk-kolay-ogrenci-saci-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6760.html

 

8 ADIMDA TOPUZ SAÇ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 8 adımda kolay topuz saç yapmak, 8 adımda saç topuzu yapmak ve anlatımlı kolay topuz saç modeli yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir