Günlük Kolay Örgü Saç Modeli Yapılışı

Günlük Kolay Örgü Saç Modeli Yapılışı

Saç modelleri ve yapımı ile ilgili paylaşacağım bu çalışmayı günlük dışarı çıkarken kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımını resimli anlatım şeklinde sizlere paylaştım. Günlük yaşantınızda dışarı çıkacağınız zaman basit ve kolay bir şekilde örgü saç modeli yapmak isterseniz bu paylaştığım resimli anlatımdaki saç modelini kolaylıkla sizde yapabilirsiniz. Diğer saç modelleri bu yazımın sonunda sizlere bağlantı şeklinde çıkacak.

Diğer saç modellerine de göz atmanızı öneririm. Günlük kolay örgü saç modeli yapılışı ile ilgili paylaştığım resimli anlatımda adım adım aşamalar gösterilmektedir. Uzun zamandır evde kolay saç modeli yapımı ile ilgili anlatımlı resim paylaşmamıştım. Bu yazımda paylaştığım anlatımlı resimden yararlanarak yeni bir örgü saç modelini pratik bir şekilde öğrenmiş olursunuz. Dışarıya çıkacağınız zaman bu saç modelini tercih edebilir ve arkadaşlarınızla buluşmaya giderken örgü saç modelini basitçe yaparak kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

 
 

gunluk-kolay-orgu-sac-modeli-yapimi

Tek başınıza bu güzel örgü modelini kolaylıkla yapabilir ve günlük olarak bu örgü saç modelini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Farklı saç modellerinin yapılışını anlatan çalışmaları sitemizde yer alan saç modelleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

 

Keçeden Renkli Bardak Altlığı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cup Seal, Dichtungsschale ve keçe bardak altlık hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Yasemin diyor ki:

    evde ve normal markete falan çıkarken hızlıca yapılacak olaylardan biri gayette güzel oluyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir