KOLAY NİŞAN SAÇ MODELİ YAPMAK

Evde kolay nişan saçı yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda tüm adımlar gösterilmiş. Sizde evde kolaylıkla nişan saç modeli yapabilirsiniz. Nişanda yeni saç modeliniz ile herkesi kendinize hayran edebilirsiniz.

Kolay nişan saç modeli yapmak için sitemizde diğer saç modellerine de ulaşabilirsiniz. Evde düğün saçı yapmak için çeşitli çalışmaları sitemizde hatta bu yazımın hemen altında görebilirsiniz.

Kolay nişan saçı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda sıralı bir şekilde ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Çocuğunuza veya kendinize bu güzel saç modelini yaptırabilirsiniz.

Sitemizde daha önce balık sırtı saç modeli, yeni düğün saç modelleri gibi birçok modelin yapılışının resimli anlatımına ulaşabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz veya kuaförde yaptırabileceğiniz nişan saç modeli yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-nisan-saci-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6843.html

 

KEÇEDEN MİNYATÜR BİSİKLET YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe bisiklet nasıl yapılır, keçe bisiklet yap ve keçeden bisiklet yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir