YENİ BÜKÜLMÜŞ KABARIK ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK

Evde kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere yeni bükülmüş kabarık örgü saç modeli yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde sizde bu güzel saç modelini kızınıza uygulayabilirsiniz. Okula giden genç kızınız varsa ona yakışacak tarzda bir saç modeli olduğunu söyleyebilirim.

Sitemizde daha önce de nişan saç modeli, düğün saç modelleri ve okul kız saç modellerini paylaşmıştım. Hatta o örnekler hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum.

Yeni bükülmüş örgü saç modeli olarak resimli anlatımda adımlar bir bir verilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımı açmak ve aşamaları sırasıyla geçmek.

Örgü saç yapmasını biliyorsanız zorlanmadan bu güzel bükülmüş örgü saç modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde kabarık örgü saç modeli yapmak için benzer çalışmaları buldukça yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

yeni-bukulmus-kabarik-orgu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6829.html

 

EN İYİ SPOR SALONLARI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. en iyi spor salonları, en iyi spor salonunu seç ve istanbul spor merkezleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir