YENİ ÇİN MODEL SAÇ ÖRGÜSÜ YAPMAK

Yeni Çin model saç örgüsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel değişik bir örgüyle saçınızı değişik bir modele dönüştürebilirsiniz.

Yeni Çin saç örgüsü yapmak için ilk kez böyle bir paylaşım yaptığımı belirtmek isterim. Bilirsiniz ki Çinlilerin düğümleri meşhurdur. Çin düğümü diye bir şey var.

Bununla ilgili daha önce bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta bu yazımın altında karşınıza belki de çıkacaktır. Yeni Çin örgü saç modeli için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar adım adım gösterilmiş.

 
 

Bu sayede kısa sürede aynısını yapabilir ve sizde değişik saç örgüsü ile davetlere katılabilirsiniz. Doğum günü veya diğer etkinliklerde bu güzel Çin saç örgüsünü yapabilir ve kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri yeni Çin saç örgü modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yeni-cin-modeli-sac-orgusu-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6809.html

 

PLATES TOPUYLA SARKAÇ ODA LAMBASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. plates topundan sarkaç avize yapmak, plates topundan sarkaç ışık yap ve plates topundan sarkaç lamba yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir