YENİ FRANSIZ ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK

Evde kolay yapabileceğiniz bir saç örgü modelinin yapılışını yine sizlere paylaştım. Evde kolay yapılan saç modellerini daha önce de paylaşmıştım.

Bu yazımda sizlere yeni fransız örgü saç modeli yapmak için bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda tüm detaylar var. Kendiniz de yapabilirsiniz. Birisine de yaptırabilirsiniz.

Yeni fransız örgü saç modeli yapmak için paylaştığım çalışmaya benzer diğer saç modelleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneririm.

Detaylı bir şekilde kolay yapılan saç modellerini buldukça sizlere paylaşıyorum. Hem bende yararlanıyorum. Hem de sizlere de paylaşıyorum. Umarım beğendiğiniz modeller vardır.

Hatta bu yazımın altında karşınıza çıkanlardan daha fazlası sitemizdeki saç modelleri kategorisinde yer alıyor. Şimdi sizleri fransız örgüsü saç modeli yapmak için anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

yeni-fransiz-orgu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6758.html

 

YENİ SARMAŞIK SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kola yat kuyruğu yap, kolay yapılan sarmaşık saç modeli ve kolay yapılan topuz saç modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir