YENİ KABARIK SAÇ MODELİ YAPMAK

Evde kolay kabarık saç modeli yapmak isteyenler için bu gün güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay bir şekilde sizde bu modeli kendi saçınıza veya sevdiklerinizin saçına uygulayabilirsiniz.

Sitemizde sürekli olarak yeni saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Sitemizde yer alan ” Saç Modelleri ” kategorisinden diğer yeni modellere ulaşabilirsiniz.

Yeni kabarık saç modeli yapmak için resimli anlatımdaki adımları uygulayarak çok kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilir ve sizde değişik saç modeliniz ile etrafınızdakileri kıskandırabilirsiniz.

Düğün, parti veya çeşitli eğlenceli etkinliklere yeni saç modeliniz ile giderek herkesi kendinize hayran da bırakabilirsiniz. Yeni kabarık saç modeli ile sizi yapılışı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

yeni-kabarik-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6810.html

 

PİNPON TOPUNDAN SARKAÇ SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pinpon topundan neler yapılır, pinpon topundan sarkaç süs anlatımlı ve pinpon topundan sarkaç süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir