YENİ NİŞANLI SAÇ MODELİ YAPMAK

Evde kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir saç modelinin yapılışını paylaştım.

Evde kolay yapılan yeni nişanlı saç modeli yapmak için paylaştığım çalışmayı sizde evde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Nişanlı saçı yapmak için paylaştığım bu güzel modeli kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evde basit bir şekilde yapabileceğiniz yeni nişanlı saç modeli yapımı için resimli anlatımda detaylı bir şekilde tarif verilmiş.

Kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu güzel saç örgüsünü düğün, nişan, sünnet veya çeşitli eğlence etkinliklerinde keyifle kullanabilirsiniz.

Yeni nişanlı saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde kısa sürede bu güzel saç modelini yapabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

yeni-nisanli-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6774.html

 

VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ KARE MOTİF YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi kare motif yapmak, evde tığ işi kare motif yapımı ve kolay tığ işi kare motif nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir