YENİ OKUL İÇİN ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK

Yeni örgü saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum .Bu yazımda sizlere çok güzel bir okul için örgü saç modelinin yapılışını anlatan resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay bir şekilde bu güzel saç modeli örneğini kız çocuklarınıza yapabilirsiniz. Bu saç örgü modelini üniversiteye giden kızlarınız için de önerebilirsiniz.

Oldukça güzel bir saç örgüsü olan bu örneğin tam anlatımı resimlerde mevcut. Kolay bir şekilde yapabileceğinizi söyleyebilirim. Yeni okul için örgü saç modeli yapmak için resimli anlatımda adım adım aşamalar belirtilmiş.

 
 

Sizde kendinize veya çocuklarınıza bu güzel örgü saç modelini yapmaları için önerebilirsiniz. Kuaföre gidip bu saç modelini göstermeniz de yeterli olacaktır.

Şimdi sizleri okul saç modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yeni-okul-icin-orgu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6844.html

 

KOLAY NİŞAN SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 düğün saç modeli, 2017 saç modelleri ve değişik saç modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir