YENİ TOPLANMIŞ TOPUZ SAÇ MODELİ YAPMAK

Evde kolay toplanmış saç modeli yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak sizde aynı çalışmayı kendinize veya sevdiğiniz birisine yapabilirsiniz.

Yeni toplanmış topuz saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatıma benzer birçok çalışmayı sitemizde bulunan ” Saç Modelleri ” kategorisinde bulabilirsiniz. Adım adım nasıl yapacağınız resimli anlatımda gösterilmiş.

Önce saçlarınızı topluyorsunuz. Daha sonra resimli anlatımdaki gibi arkadan toplu topuz saç modeline dönüştürüyorsunuz. Bu güzel saç modelini dışarıya çıkarken günlük hayatınızda kullanabilirsiniz.

Etkinliklerde kullanabilir ve çeşitli davetlere de yine bu güzel saç modelini yaparak da gidebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay yapılan yeni toplanmış topuz saç modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

yeni-toplanmis-topuz-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6792.html

 

EVDE KOLAY KIVIRCIK SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kıvırcık saç nasıl yapılır, evde kıvırcık saç örgüsü yapmak ve evde kıvırcık saç yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir