YENİ TOPUZ ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK

Topuz saç modeli arayanlar için farklı bir çalışma paylaştım. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda topuz örgü saç modeli yapmak için tüm detaylar aşama aşama verilmiş.

Sitemizde yeni saç modellerini sürekli olarak paylaşıyorum. 2016 saç modelleri ve 2017 saç modellerini de buldukça yine bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Yeni topuz örgü saç modelleri için bu yazımın hemen altında da karşınıza farklı çalışmaların resimli anlatımları ile videolu anlatımları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Evde kolay topuz saç yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki çalışmayı bir kuaföre veya evinizde kızınıza uygulayabilirsiniz.

 
 

Çok kısa sürede aynısını yapabilir ve düğün, parti, nişan gibi aktivitelere gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Şimdi sizleri paylaştığım yeni topuz örgü saç modeli ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yeni-topuz-orgu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6828.html

 

YENİ OKUL İÇİN ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 okul saç modeli, 2016 okul saç örgüsü ve 2017 saç modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir