SAÇA KURUTARAK ŞEKİL VERMEK

 

 

0

 

Saç kurutucu makineyle saça şekil vermek için güzel bir çalışma buldum. Bu çalışma da bir bitkisel ilaç kullanılıyor. Onun ne olduğunu çözemedim. Ancak saç ile ilgili bir bakım kremi de olabilir.

Sizde saçınıza uyguladığınız bir krem veya bakım ürününü bu şekilde saç kurutma makinesi ile yedirerek saçınıza bakım yapabilirsiniz.

Saç bakımı yapmak için daha önce paylaştığım bilgileri saç modelleri kategorisinde bulabilirsiniz. Saçınıza sürekli bakım yapmanız önemlidir.

Çünkü saçlarımızda vücudumuzun diğer bölgeleri gibi bakım yapılmadığında kendisini salabiliyor. Yani bakımsızlıktan kötü görünebilmektedir. Bu bakımdan saçlarımıza her zaman bakım ve ilgi göstermemiz gerekiyor.

Saçımızı ılık suyla yıkamak her zaman önemlidir. Bunun gibi önemli bilgileri sitemizde mutlaka bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek resimde anlatılan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin diyorum ve saçınızı sevin diyorum.

 

 

saca-kurutarak-sekil-vermek

source : http://www.repiny.com/pin-6831.html

Daha önce paylaştığımız YENİ BÜKÜLMÜŞ KABARIK ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir