SAÇA KURUTARAK ŞEKİL VERMEK


saca-kurutarak-sekil-vermek-462x415

Saç kurutucu makineyle saça şekil vermek için güzel bir çalışma buldum. Bu çalışma da bir bitkisel ilaç kullanılıyor. Onun ne olduğunu çözemedim. Ancak saç ile ilgili bir bakım kremi de olabilir.

Sizde saçınıza uyguladığınız bir krem veya bakım ürününü bu şekilde saç kurutma makinesi ile yedirerek saçınıza bakım yapabilirsiniz.

Saç bakımı yapmak için daha önce paylaştığım bilgileri saç modelleri kategorisinde bulabilirsiniz. Saçınıza sürekli bakım yapmanız önemlidir.

Çünkü saçlarımızda vücudumuzun diğer bölgeleri gibi bakım yapılmadığında kendisini salabiliyor. Yani bakımsızlıktan kötü görünebilmektedir. Bu bakımdan saçlarımıza her zaman bakım ve ilgi göstermemiz gerekiyor.


Saçımızı ılık suyla yıkamak her zaman önemlidir. Bunun gibi önemli bilgileri sitemizde mutlaka bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek resimde anlatılan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin diyorum ve saçınızı sevin diyorum.

saca-kurutarak-sekil-vermek

source : http://www.repiny.com/pin-6831.html

YENİ BÜKÜLMÜŞ KABARIK ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*