Sade Motifli Tığ Oyası Örneği


Basit Motifli Tığ Oyası Modeli

Görünümü sade çok şık bir tığ oyası modelini inceleyeceğiz bu gün arkadaşlar. Basit görünüme sahip motifli tığ oyası örneğinde çeyizlik el işleri kanalından yararlandığımız anlatımlı video ile çalışmayı kavrayacağız hanımlar. Tığ oyası yapmaya başlayanları da yakından ilgilendiren güzel bir çalışma aslında.

Sade görünümlü motifli tığ oyası örneğinde aslında zorlanacağınız fazla bir taraf yok. Tığ oyası yapanların kolayca öğrenip hemen başlayacakları sade görüntüsü olan bir model. Çeyizlik yapabilirsiniz. Yada kullanmalık yapabilirsiniz.

Namaz baş örtüsü veya çeyizlik olarak oğlunuza yada kızınıza yapıp hazırlayabilirsiniz. Tığ oyası motifin sade görünümünü sevenler olacaktır. Bazıları sade görünümlü tığ oyası veya bu tür işleri sevmeyebilir.

Çünkü görünümü çok sade ve basit yapılacağını düşünürsünüz. Ancak işin içine girdiğinizde biraz zorlanabilirsiniz. Bu nedenle anlatımlı videoyu hazırlayanların eline sağlık, izleyerek öğrenebilirsiniz. Çok güzel bir çalışma yapmışlar.

Hemen izleyerek sizde kısa sürede bu güzel motifli tığ oyası çalışmasında yer alan modeli kavrayabilir ve yapabilirsiniz.

sade-motifli-tig-oyasi-ornegi
Sade Motifli Tığ Oyası Örneği

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Sade Motifli Tığ Oyası Örneği

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*