SAFARİ NAKIŞ TASARIM ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Safari nakış tasarım örneği olarak size paylaştığım bu resimli örnekten yararlanarak yapacağınız battaniye veya farklı çalışmalarınızda bu örnekleri kullanabileceğinizi düşünüyorum.

Dikiş nakış bölümünde daha birçok örneğini bulacağınız bu çalışmaları buldukça sizlere paylaşıyorum. Örnek olarak bu paylaştığım örnek resimde safariye çıkmış bir ailenin çizgi karakterleri resim edilmiş.

Nakıştan aslan, fil, deve, maymun ve birtakım hayvanları işleyeceğiniz battaniye veya farklı işlerinizde kullanacağınızı düşünüyorum.

Belki işinize yarar diye paylaştım ama, nasıl yapıldığını gösteren bir çalışma veya anlatım paylaşmadım. İlerleyen günlerde nasıl yapıldığını anlatan video veya resimleri de bulunca yine buradan sizlere paylaşacağım.

 

 

Sadece örnek olması amacıyla safari nakış tasarım örnekleri paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Şimdi sizleri nakış işlerinizde kullanacağınız safari ailesi tasarım örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

safari-nakis-tasarim-ornegi

source : https://tr.pinterest.com/pin/41236152814768900/

 

 

Daha önce paylaştığımız NAKIŞLI BEBEK BATTANİYESİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir