Bilinen Yoga Hareketleri – Resimli

Bilinen Yoga Hareketleri – Resimli

Yoga hakkında fazla bilgim yok, ancak bu makalemde sizlere resimli olarak birkaç önemli ve harika yoga hareketlerini paylaştım. Yoga yapmayı çok istiyorum. Fakat yogayı yapan bir arkadaş edinip ancak o şekilde nasıl yapıldığını ve doğru yapılışını öğrenebilirim. Bu yazımda sizlere bilinen yoga hareketlerini örnek anlatımlı resimlerle paylaştım. Hareketleri ezberleyerek evinizde veya bahçede yoga kilimi veya paspası ile seçtiğiniz tüm hareketleri yapabilirsiniz. Hareketleri yaptıktan sonra sanırım bir kaç saniye beklemek gerekiyor. Belli bir süresi yok veya kendinize göre yada yorulmadan süreyi kendiniz ayarlayabilirsiniz.

 
 

Paylaştığım yoga hareketlerinin isimleri de var ancak, şimdilik bu yazımda sadece hareketlerin resimli anlatımlarını paylaştım. Hareketlerin yapılışı ile ilgili bir sıra yok, kendinize göre bir program çıkarıp yapabilirsiniz. Ancak yoga hakkında fazla bilgim olmadığı için sizi yanlış yönlendirmek istemem. Bu yüzden yoganın nasıl yapıldığını ve hareketlerinin hangilerinin yapılması gerektiğini araştırmanızı öneririm. Bu makalemde sadece resimli olarak örneklerini paylaştım.

Tüm bu hareketleri evinizde sessizlik ortamında veya dinlendirici bir müzik eşliğinde yapmanızı öneririm. Gerçekten yoga insana dinginlik sağlıyor ve vücudu ile birlikte ruhunu dinlendiriyor. Ben de en kısa sürede yogayı öğrenip, yeni bilgilerle yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Kolay gelsin.

source : http://www.buzzfeed.com/kimberleydadds/yeah-im-a-tree-whatever#.gdO8Yvgbo

 

Evde Kağıttan Kolay Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el işi kağıdından süs, kağıt süs yapımı ve kağıttan süs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir