Erkeklerde Uzun Saç Bakımı

Erkeklerde Uzun Saç Bakımı

Bayanlar gibi erkeklerde de uzun saç modası günümüzde çokça görülmekte… Birçok erkek uzun saçlarının bakımını yapmakta da zorlanmakta… Bu yazımızda sizlere erkeklerde uzun saç bakımı nasıl yapılır? uzun saç bakımı ile ilgili detaylı anlatımlar sunacağız.

Bu sayede uzun saç bakımı için yardıma ihtiyacı olanlara da çözüm sunmuş olacağız. Erkeklerde uzun saçların bakımı için bu yazımızda paylaşacağımız videoları izleyerek bilgi edinebilirsiniz. 2016 erkeklerde uzun saç modası artık herkesin tercihi ve moda öncüsü oldu.

Günümüzde artık uzun saç kadınlara ne kadar çok yakıştığını bildiğimiz gibi yine uzun saç yakışan erkekler de var. Ancak bazı erkeklere yakışmadığını da söyleyebiliriz. Altta kendinize yakışacağını düşündüğünüz modeli inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

männliche lange Haarpflege – male long hair care – Soins de longue masculine de cheveux – maschio cura i capelli lunghi – masculino cuidados com o cabelo longo – mandlige langt hår pleje

 

Keçeden Kelebek Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe ile kelebek yapılışı, keçe ile kelebek yapımı ve keçeden kelebek nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. cüneyt akkebir diyor ki:

    uzun saçlarım vardı bakımı oldukça zordu. kaşındırıyor, sürekli bakım istiyordu. ancak kestirdim. fakat kestirmeden önce bu makalenizi görseydim. kesmez bu videolardan yararlanmak isterdim doğrusu… ama teşekkürler bu güzel paylaşım için. erkeklerde uzun saç bakımı gerçekten çok zor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir