SAÇA KURUTARAK ŞEKİL VERMEK

Saç kurutucu makineyle saça şekil vermek için güzel bir çalışma buldum. Bu çalışma da bir bitkisel ilaç kullanılıyor. Onun ne olduğunu çözemedim. Ancak saç ile ilgili bir bakım kremi de olabilir.

Sizde saçınıza uyguladığınız bir krem veya bakım ürününü bu şekilde saç kurutma makinesi ile yedirerek saçınıza bakım yapabilirsiniz.

Saç bakımı yapmak için daha önce paylaştığım bilgileri saç modelleri kategorisinde bulabilirsiniz. Saçınıza sürekli bakım yapmanız önemlidir.

Çünkü saçlarımızda vücudumuzun diğer bölgeleri gibi bakım yapılmadığında kendisini salabiliyor. Yani bakımsızlıktan kötü görünebilmektedir. Bu bakımdan saçlarımıza her zaman bakım ve ilgi göstermemiz gerekiyor.

Saçımızı ılık suyla yıkamak her zaman önemlidir. Bunun gibi önemli bilgileri sitemizde mutlaka bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek resimde anlatılan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin diyorum ve saçınızı sevin diyorum.

 
 

saca-kurutarak-sekil-vermek

source : http://www.repiny.com/pin-6831.html

 

YENİ BÜKÜLMÜŞ KABARIK ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 13 yaş grubu saç modeli, 14 yaş grubu saç modeli ve 15 yaş grubu saç modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir