Yağ Aldırma Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Son zamanlarda sıkça bayanlar tarafından başvurulan bir zayıflama yöntemi olan yağ aldırma dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü yanlış ellerde yanlış yerlerde yapıldığında hayatınızı kabusa çevirebilir. Bayanlar yapısı itibari ile genellikle basen, kalça ve karın bölgesinde fazlaca yağlanma yaşar. Bayanlarda yağ yakımı erkeklere göre bu bölgelerde daha zordur. Durum böyle olunca da bazı kişiler yağ aldırma işlemine başvurur. Tabi ki böyle bir işlemi yapmak son çareniz olmalıdır. Eğer diyetler, sporlar yapıp sonuç almadı iseniz yağlarınız baya katılaşmış ve yakılması çok zor bir duruma gelmiştir. Yağ aldırma işlemi çok basit bir işlemdir. İlk olarak yağ aldırma işlemini yapacağınız uzman kişiyi doğru seçmeniz gerekir. Tecrübeli bir uzman ile bu işlemi yaptırmanızda büyük fayda var. Daha sonra uzman yağ alınması gereken noktaları bir kalem ile belirler.

 
 

yag-aldirma-hakkinda-bilgiler

Yağ aldırma işlemi süresi kişinin yağ oranına göre değişmektedir. İlk olarak yağ alınacak yerlerde ucu ince başlıklı bir şişi andıran makine ile deriye geçiş sağlanır. Daha sonra ısı yardımı ile yağlar eritilmeye başlanır. Eritilen bu yağlar açılan o küçük yerlerden çıkıp yada idrar ile kendini dışarı atacaktır. Burada önemli olan gereken miktarda yağ alınmasıdır. Çünkü çok fazla yağ alındığı takdirde vücutta deformelere yaşanacaktır. Sarkmalar meydana gelecektir. Yağ aldırma işleminden hemen sonra bir iki saat içinde taburcu olabilirsiniz. Uzmanınız size özel bir korse verecektir. Bu korseyi ilk iki hafta çıkarmamanız ve düzenli yürüyüş yapıp vücudunuzu şekle sokmanız gerekmektedir.

 

Son Trend Kumsal Düğünleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deniz kenarı kumsalda düğün, en güzel düğün konseptleri ve havuz başı düğünü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir