Sakallı İpten Yapılanlar

 

 

1

 

Sakallı İpten Yapılanlar

Sakallı ip ile yapılan en güzel modelleri sizin için sıraladık. Gerçekten hepsi birbirinden güzel… Sakallı ipten paspas yapmak veya sakallı ipten süs çalışmalarını da andıran örnek resimlerdeki çalışmaların yapımını gösteren çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Altta benzer yazılar bölümünden yapımını anlatan video ve resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Sakallı ipten paspas yapmak veya sakallı ipten kilim yapmak gibi değişik fikirlerin yapımını daha önce detaylı anlatımlı olarak paylaştığımı hatırlıyorum.

 

 

Sakallı ip temin ettikten sonra sizde çeşitli çalışmalarda bu güzel malzemeyi kullanarak çok güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

denen der bärtige Seile – those of bearded ropes – ceux de cordes barbus – quelli di corde barbuti – as cordas de farpados – de skæggede reb

 

Daha önce paylaştığımız Kirpi İpinden Neler Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. neriman köksal dedi ki:

    sakallı ipten benimde paspasım varrrr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir