Sakallı İpten Yapılanlar – Saçaklı İpten Yapılan Paspaslar

 

 

0

 

Sakallı İpten Yapılanlar – Saçaklı İpten Yapılan Paspaslar

Bu yazımda sizlere sakallı ipten yapılan paspas modellerini paylaşacağım. Daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Ancak saçaklı ipten yapılan paspasları sanırım paylaşmamıştım. Eminim ki sizin de evinizde sakallı ipten yapılma paspaslarınız vardır. Yoksa bile bu tür paspaslar son zamanda çok moda ve en çok tercih edilen paspas türlerinden olduğunu söyleyebilirim.

 

 

Nedeni ise kimin evine gittiysem bu tür paspas veya banyo takımlarından epey fazla görmekteyim. Yine yeni evliler de yeni evlerini dayayıp döşerken sakallı ipten yapılmış paspasları tercih ettiklerini gördüm. Sizde etrafınızda ki yeni evlilere veya evini yenileyenlere bir bakacak olursanız mutlaka saçaklı ipten yapılmış paspaslarının olduğunu görürsünüz. Siz de bu modaya katılmaz mısınız?

source : http://www.hamilemiyim.org/sakalli-ipten-paspas-modelleri-ve-yapilisi/

bearded ropes – cordes barbus – bärtigen Seilen

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Çilek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir