Saksı Süsleme Teknikleri

 

 

0

 

Saksı Süsleme Teknikleri

Bu yazımızda yine bir önceki yazımızda olduğu gibi saksı süsleme teknikleri hakkında resimli anlatım paylaşacağız. Bu güzel örnekte eski dantel, yapıştırıcı ve birtakım malzemelerle kısa sürede çok güzel süslü saksılar yapmayı başarmışlar. Sizde evinizde standart görünümü olan çiçek saksılarını güzelleştirebilir ve evinizi de otomatikman güzelleştirebilirsiniz.

Saksı süsleme yöntemi olarak elinizdeki malzemeleri dahi kullanarak harika süslü saksı modelleri yapabilirsiniz. Aslında saksı süsleme işlemleri çok basittir. Hayal gücünüzü konuşturup, çok güzel süslere sahip saksı modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Böylece evinizi güzelleştirmiş olursunuz. Evinize gelenler de güzel olan saksıları nereden aldığınızı sorar. Yeni saksı süsleme örnekleri hemen bu yazımızın altından da karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin. Kolay gelsin.

 

 

saksi-susleme-teknikleri

 

Daha önce paylaştığımız Saksı Nasıl Süslenir? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir