Saksıdan Süs Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Küçük Saksıdan Minyatür Süs Yapmak

Küçük saksılar kullanarak çok güzel çocuk şeklinde süsler yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere saksıdan süs yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Küçük saksıları değerlendirerek onlardan çok güzel süs çalışmalar yapabilirsiniz. Sizde evde minyatür işleriyle uğraşıyorsanız bu güzel örneğe bayılacaksınız.

Anlatımlı küçük saksı değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde huzurlu güzel çalışmalarla boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Küçük saksı minyatür çalışmaları sayesinde sizde cam kenarına güzel minyatür süs saksılar yapabilirsiniz. Özellikle de çocuklarınızın seveceği çalışmalar olduğunu düşünüyorum.

Evinize küçük dekoratif süs çalışmaları yapmak istiyorsanız bunlar işinize yarayacaktır diye düşünüyorum. Bu güzel çalışmayı sizde kendiniz geliştirebilir ve daha değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

saksidan-sus-yapimi

saksidan-sus-yapimi2

 

 

saksidan-sus-yapimi3

saksidan-sus-yapimi4

saksidan-sus-yapimi5

saksidan-sus-yapimi6

 

Daha önce paylaştığımız Gözlük Kutusundan Clucht Çanta Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir