Saksıdan Süs Yapımı Resimli Anlatım


saksidan-sus-yapimi3

Küçük Saksıdan Minyatür Süs Yapmak

Küçük saksılar kullanarak çok güzel çocuk şeklinde süsler yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere saksıdan süs yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Küçük saksıları değerlendirerek onlardan çok güzel süs çalışmalar yapabilirsiniz. Sizde evde minyatür işleriyle uğraşıyorsanız bu güzel örneğe bayılacaksınız.

Anlatımlı küçük saksı değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde huzurlu güzel çalışmalarla boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Küçük saksı minyatür çalışmaları sayesinde sizde cam kenarına güzel minyatür süs saksılar yapabilirsiniz. Özellikle de çocuklarınızın seveceği çalışmalar olduğunu düşünüyorum.

Evinize küçük dekoratif süs çalışmaları yapmak istiyorsanız bunlar işinize yarayacaktır diye düşünüyorum. Bu güzel çalışmayı sizde kendiniz geliştirebilir ve daha değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

saksidan-sus-yapimi

saksidan-sus-yapimi2


saksidan-sus-yapimi3

saksidan-sus-yapimi4

saksidan-sus-yapimi5

saksidan-sus-yapimi6

Gözlük Kutusundan Clucht Çanta Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*