Saksılardan Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım

1x1.trans

Saksıyla süs nasıl yapılır

Saksı kullanarak kapı süsü yapılabilir mi? Evet bu soruya cevap bu yazımızda gizli. Sizlere saksı kullanarak kapı süsü yapılışı ile ilgili güzel bir makale hazırladık. Bu yazımızda resimli anlatımdan yola çıkarak sizde evinizin kapısına veya bahçe kapılarına saksıdan kapı süsü yapabilirsiniz.

Evde kapınıza saksılarla kapı süsü yapabilirsiniz. Yada bahçede dekoratif bir süs yapıp bu güzel çalışmayı kendinize göre de özelleştirebilirsiniz.

Evde saksılardan süs nasıl yapılır demeyin. Çünkü gerçekten bende ilk gördüğümde şaşırtım. Sizde şaşıracak ve hatta bu tür küçük saksılar varsa onları değerlendirmek isteyeceksiniz.


Evde kolay kapı süsü yapmak için bu güzel çalışmayı boş zamanınızı değerlendirmek için de yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla ve örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Boş saksıları değerlendirebilirsiniz. Bu çalışmayı yaparak kapı süsü yerine duvar süsü, dekoratif süs çalışmaları veya bahçe dekorasyon süs çalışmaları da yapabilirsiniz. Bahçeye saksıdan süs yapmak için önerdiğimiz güzel bir çalışmadır diyebiliriz.

Keyifli bir bahçe dekorasyon çalışması olduğunu da söyleyebilirim arkadaşlar. Evinizde işinize yaramayan küçük büyük saksıları boyayarak veya onları birbirine yapıştırarak harika kapı süsü, duvar süsü yada bahçe süsü çalışmaları ortaya çıkarabileceğiniz gibi üst üste bindirip de normal çiçek ekerek de güzelleştirebilirsiniz.

Saksıları kullanarak harika dekoratif süs projelerinin yapıldığını çoğu kez paylaştığımız örnek çalışmalarda görmüştük. Bu da yine güzel bir çalışma ve öneriyorum arkadaşlar. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.tumblr.com/

Bermuda Şeytan Üçgeninin Sırrı Nedir? başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*