Evde Kolay Dantelli İpek Şal Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Dantelli İpek Şal Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere çok güzel bir şal modelini tanıtacağım. Nette dolaşırken rastladığım bir sitede gördüğüm bu modeli mutlaka sizinde görmeniz gerek. Evde kolay dantelli ipek şal yapımı için paylaştığım örnek resimler ve anlatımlı örnek şablonlarından yararlanarak sizde bu güzel çalışmanın aynısından veya benzerini yapabilirsiniz. İpek şal modeli ile ilgili daha önce sanırım paylaşımım olmamıştı.

 
 

Fakat diğer şal modelleri için sitemizde ki şal modelleri kategorisine mutlaka göz atmalısınız. Örgü şal modellerini ilgili kategoride rahatlıkla bulabilirsiniz. Paylaşacağım dantelli ipek şal modeline benzer çalışmaları yine sizlere ilerleyen günlerde paylaşmaya devam edeceğim. Evde kolay şal yapımı ile ilgili çalışmaları sizlere ilerleyen günlerde yine paylaşmaya devam edeceğim.

source : http://fionitta.com/2013/crocheted-silk-blend-shawl

Spitzenschal – lace shawl – châle de dentelle

 

5 Adımda Ponpon Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 5 adımda ponpon yapılışı, bouffées faciles ve easy puffs hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir