Yeni Turuncu Motifli Şal Örneği – Şablonlu

Yeni Turuncu Motifli Şal Örneği – Şablonlu

Bir önceki yazımda sizlere sarı renk çok şık ve harika bir şal modelinin yapılışını gösteren şablon paylaşmıştım. Bu yazımda da yine farklı bir kaynakta karşılaştığım çok güzel turuncu renk şal modelinin yapılışını anlatan şablon paylaşacağım. Evde kolay şal yapımı ile ilgilenenler bu paylaştığım yeni turuncu motifli şal örneğinin şablonunu çok beğenecekler.

 
 

Evde şal yapılışı ile uğraşıyorsanız bu güzel turuncu renk şal örneğini de denemelisiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlara yine burada görev düşüyor. Bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenerek, satacakları çok güzel bir ürüne sahip olmuş olurlar. Bu güzel çalışmanın benzerlerini yine bu yazımın sonunda görebilirsiniz. Onları da incelemenizi tavsiye ederim. Kolay gelsin.

source : http://www.liveinternet.ru/users/3412846/rubric/4087945/

Orange Schal – châle orange -orange shawl

 

Yeni Motifli Şal Örneği - Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. motif châle, Muster Schal ve pattern shawl hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir