Şal Nasıl Bağlanır? Tesettür Şal Bağlamaları Nasıl Yapılır? Değişik Dolama Şal Stilleri Yöntemleri

 

 

2

 

Şal nasıl bağlanır? şal kolay ve pratik bir şekilde nasıl bağlanır? yine değişik şal dolama stilleri ile ilgili tüm bilgileri bu yazımızda öğrenebileceksiniz. Bu makalemde sizlere şal bağlama aşamalarını anlatımlı bir video halinde paylaştım. Bu sayede sizde şal nasıl bağlanır? tesettür şal bağlamaları nasıl yapılır? sorularınıza cevap bulmuş olacaksınız. Yine bu makalemde paylaştığım anlatımlı çalışma da değişik dolama şal stilleri ve yöntemleri de anlatılmaktadır.

Örnek resimlerin dışında anlatımlı çalışma sayesinde şal bağlama adım adım öğrenecek ve kolaylıkla şal bağlamayı öğrenebileceksiniz. Şal bağlama armine ve diğer anlatımlarda mevcuttur. Anlatımlı videoyu açıp izlemeniz yeterli olacaktır. Şal bağlama anlatımı sayesinde acil durumlarda hemen hızlı bir şekilde kullandığınız şalı bağlayabileceksiniz.

Anlatımlı video içerisinde abiye şal bağlama tekniği de anlatılmaktadır. Şal bağlama biçimleri ile farklı şal bağlama yöntemlerini de öğrenmiş olacaksınız. Şal bağlama boyuna bağlanışı ve tekniklerini öğreneceğiniz video için hazırlayana huzurlarınızda teşekkür etmek isterim. Şal bağlama çeşitleri ile ilgili yeni çalışmalar buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya da devam edeceğim. Şal ve başörtüsü bağlama modelleri ile ilgili sorularınız varsa bu yazımızın altına yorum olarak yazabilirsiniz. Değişik şal bağlama örnekleri ile şal bağlama derslerini anlatan makaleleri de ilerleyen günlerde paylaşacağım. Kolay gelsin.

sal-nasil-baglama-yontemleri

 

 

sal-nasil-baglanir

sal-nasil-baglama-modelleri

Anlatımlı videoda yine şal eşarp bağlama şekilleri de yer almaktadır. Şal eşarp bağlama tekniklerini öğrenmek istiyorsanız mutlaka anlatımlı çalışmayı izlemelisiniz. Şal fular bağlama hakkında bilginiz yoksa videoyu izledikten sonra artık sizde kolay bir şekilde şal bağlamanın 25 farklı yolunu öğreneceksiniz. Kolay gelsin.

Daha önce paylaştığımız Üçgen Örgü Şal Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. cemen dedi ki:

    Meraba şal baglamayi adim adım ogrenmek icin resimlerini gonderebilirmisiniz. Teşekkür ederim

  2. Şal Modelleri Ve Yapılışı dedi ki:

    Çok teşekkürler, paylaşımlarınız gerçekten çok güzeller.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir