Saman İp İle Minyatür Sepet Yapılışı

1x1.trans

Saman İp İle Minyatür Sepet Yapılışı

Evde saman ipinden minyatür sepet yapmak istiyorsanız bu güzel çalışma işinizi görecektir. Anlatımlı güzel çalışma da hasır ip veya gazete de kullanabilirsiniz. Gazete kağıtlarından kıvırarak çubuk oluşturabilir ve daha sonra sepet örme taktiği ile bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Daha sonra sprey boya ile istediğiniz renge boyayabilirsiniz. Saman ipinden sepet yapmak için adım adım çalışmadaki işlemi yaparak sizde bu güzel minyatür çalışmasını yapabilirsiniz. Öğrendikten sonra başkalarına da yapabilir veya öğretebilirsiniz.

Hasır ipten sepet yapmak veya minyatür işleriyle uğraşmak gerçekten size iyi gelecek. Bazen insan kendini dinlemek ve bu tür çalışmalarla oyalanmak ister. İşte bu çalışma da onlardan birisidir. Kolay gelsin.


saman-ip-ile-minyatur-sepet-yapilisi2

Minyatür Çalışmalar 2016 başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*