SAMAN İPTEN MİNİ ÖRGÜ SEPET YAPMAK

 

Saman ipten mini örgü sepet yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını mutlaka denemelisiniz. Minyatür işler yapmayı sevenlerin daha çok ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Bu tür minyatür çalışmaları yapıp süs olarak evinizde kullanabilirsiniz.

Sevdiğiniz birisine hediye edebilirsiniz. El emeği harcanarak hazırlanan bu tür minyatür işler yapımcılarını çok mutlu etmektedirler. İlk kez minyatür işler yapıyorsanız bile ilk yaptığınız ile son yapacağınız arasında inanın çok fark olacak. Ancak bir süre sonra eliniz aşina oluyor ve alışıyorsunuz.

Sizde sitemizdeki minyatür kategorisinde yer alan diğer çalışmalara göz atmalısınız. Hatta bu yazımın altında da benzerleri karşınıza çıkacak. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Evde kolay minyatür sepet yapmak için çalışma ise şöyle ;

 

 

source : pinterest

saman-ipten-mini-orgu-sepet-yapmak

Daha önce paylaştığımız KARTON KOLİDEN OYUNCAK HAZİNE SANDIĞI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:1    Ortalama:1/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*